Лідер “Третьої Української РеспублікиЮрій Луценко заявляє про необхідність висунення єдиного кандидата від опозиції на виборах Президента.

“Я не підтримую рішення йти в Президенти різними колонами. Це добра ідея для демократичних виборів, але не для війни з мафією. Я не розумію сенсу стояння Майдану до виборів 2015. Тактика “партизанських вилазок” до владних апартаментів не здатна забезпечити кардинальних змін”, – заявляє політик.

На думку Луценка, ще є можливість переламати негативні тенденції. Для цього лише варто зробити з ВО “Майдан” не допоміжний загін для перемоги певної партії на президентських виборах, а організований рух мільйонів громадян по найму політиків.

“Я глибоко переконаний, що лише формула єдиного кандидата на чолі єдиної команди опозиції може забезпечити перехід на нашу сторону частини силовиків, бюрократії та депутатів… Мета наступу – відновлення Конституції 2004 року, новий закон про вибори, об’єктивний склад ЦВК і дата дострокових виборів Президента в 2014 році”, – зауважив Луценко.


leave a reply: