Заступник начальника столичного управління Державної автомобільної інспекції, полковник міліції Опанасенко І.Б. пообіцяв, що ДАІ не перешкоджатиме більше автомобілям, які доставляють на Майдан Незалежності їжу, дрова й вивозять звідти сміття.

Зокрема, як повідомила прес-служба ВО “Свобода”, під час учорашнього пікетування головної будівлі київської ДАІ, після трьохгодинного очікування мітингувальники врешті-решт дочекались Опанасенка.

“Він офіційно заявив, що надалі блокування автомобілів не відбуватиметься. Також даішники пообіцяли припинити репресії проти автомайданівців”, – зазначили у “Свободі”.

Представники опозиції також наголосили, що будуть слідкувати за порушеннями закону з боку працівників ДАІ і вдаватимуться до креативних акцій протесту у разі невиконання обіцянки.

Як відомо, 3 січня 2014 року перед головною будівлею Київського управління ДАІ зібралися мітингувальники, які вимагали припинити блокування руху автомобілів з харчами, дровами, а також асенізаторів до Євромайдану.

Крім того, активісти закликали припинити репресії проти учасників Автомайдану, яких почали особисто запрошувати на співбесіди інспектори ДАІ.

У разі невиконання вимог люди обіцяли принести все сміття та біотуалети з Майдану до відділу столичного ДАІ, а також навідуватися до домівок силовиків, які віддають відповідні накази.

leave a reply: