Герман подарувала Кравчуку на ювілей бордовий шалик - POLSKA УКРАЇНА

Сьогодні першому президенту України Леоніду Кравчуку виповнилося 80 років.

В день народження ювіляр відкрив фотовиставку “Леонід Кравчук: 80 років з Україною” у столичному Мистецькому Арсеналі. Тут же він приймав привітання із днем народження.

“Відверто скажу,  не знаю, в який день я народився. Казала мати, що я народився в різдвяні свята. Також мати казала, що хрестили мене 10 числа і в метрику священик записав не день народження, а день хрещення. Можливо, мій день народження вже минув. Але святкувати ніколи не пізно”, – сказав Леонід Кравчук.

“Мій цьогорічний день народження насичений спогадами, роздумами про нинішнє  і завтрашнє життя. В цей день багато думаю про свою родину, своїх близьких. Я дуже щасливий, що дожив до цього віку і сподіваюся, житиму  ще тривалий час і братиму участь у всіх процесах, що відбуваються в Україні”, – додав ювіляр.

Привітати Кравчука з іменинами прийшло кілька сотень людей. Вони вишикувалися в чергу, аби вручити ювіляру подарунки. Дарували квіти, книжки і картини.

“Подарувала йому шалик. Він темно-бордового кольору із кашеміру. Думаю, він йому пасуватиме. У Леоніда Макаровича блакитні очі і він дуже любить сині кольори. Синя пальто із бордовим шаликом — це буде дуже гарно”, – розповіла кореспонденту Gazeta.ua Ганна Герман.

“Коли вручала подарунок Леоніду Макаровичу, побажала, щоб жінки так вилися навколо його шиї як той шалик”, – додала вона.

leave a reply