В Україні виявили чергову фінансову піраміду - POLSKA УКРАЇНА

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, заявляє, що бізнес-програма “Businesstheman” має всі ознаки пірамідальної схеми та є незаконною.

Про це йдеться на сайті відомства.

У грудні 2013 року Нацкомфінпослуг виявлено масові випадки отримання листів на електронні адреси громадян з пропозиціями приєднатися до “Businesstheman”.

За умов програми початковий внесок для вступу до “першої частини” програми становить 25 грн. Зазначена сума сплачується “куратору” – особі, яка надіслала листа і вже є учасником програми. Після сплати вступної суми учасник програми має особисто знаходити “клієнтів” шляхом відправлення листів з пропозиціями приєднатися до програми на електронні адреси громадян України, які погодяться вступити до програми. На отримані від “клієнтів” кошти, учасник програми купує “другу частину” програми за 50 грн та продовжує шукати “клієнтів”. Водночас, “клієнти” вказують учасника програми відповідним “куратором”, у якого будуть купувати наступні “частини програми” нові “клієнти”.

Програмою “Businesstheman” передбачено “десять частин”, ціна покупки кожної наступної “частини програми” більша за попередню вдвічі. Участь у програмі, згідно анонсованих умов, в цілому повинна принести її учаснику близько 750 млн грн прибутку.

Протягом 2013 року за скаргами споживачів ринку фінансових послуг Нацкомфінпослуг виявлено такі схеми, що мають ознаки фінансових пірамід: “Лавина подарунків”, “Manors Investment”, “МММ” та “Businesstheman”.

leave a reply