В ДАІ є "чорний список" автомобілістів - Булатов - POLSKA УКРАЇНА

Активісти Автомайдану обіцяють навідуватись до маєтків міліціонерів, прокурорів та суддів у разі тиску на них.

Про це під час брифінгу журналістам розповів активіст Автомайдану Дмитро Булатов, – повідомляє кореспондент Gazeta.ua

“На перерві у Шевченківському суді я від імені Автомайдану поспілкувався з прокурором Олександою Парамоновою. Там сказав про те, що Автомайдан приїде до кожного міліціонера, прокурора, судді у разі тиску. Ми приїдемо до їхніх домівок, квартир і будемо висловлювати у законному порядку протест. Нехай люди знають, де вони живуть і як живуть. Нехай відчувають себе так же погано, як відчуваємо себе ми, коли нас репресують. Як тільки вони нас б’ють та саджають у тюрми, ми приїжджаємо до них”, – заявив Булатов.

Він попросив прокурора не виконувати злочинних наказів влади. Тоді автомайданівці не будуть організовувати протестів.

Крім того Булатов розповів, що сьогодні Автомайдан поїхав до маєтку одного з “беркутівців” Євгена Антонова, який живе на Житомирщині. Результати акції протесту з коментарями його сусідів активісти пообіцяли надати журналістам у вигляді відео.

Булатов розповів, що сусіди відзиваються про беркутівця негативно і не бажають з ним спілкуватися.

Також на брифінгу Булатов спростував офіційне повідомлення МВС, що Майдан вибачився перед Віталієм Захарченком.

“Ми не вибачались, тому що нам не було за що. Тому жодних вибачень не було. Було лише спілкування, під час якого нас просили не їздити з протестами”, – розповів активіст.

Також Булатов заявив, що бачив “чорний список” автоінспекторів. У цей список включено до 913 автомобілі з номерами, яких треба за наказом зупиняти і в подальшому вилучати у водіїв права.

leave a reply