Лідер партії “Свобода” Олег Тягнибок у своєму виступі на Майдані висловив своє обурення злочинними діями влади. За його словами в.о мера Києва Анатолій Голубченко погрожує всім комерсантам і бізнесменам, які вивозять із центра Києва сміття, заборонити їм в майбутньому будь-який бізнес в Києві.

Тягнибок також відзначив, що Державтоінспекція ухвалила рішення створити репресивний орган, який би переслідував майданівців.

Зараз всіх хто їздив на Межигір’я, а це тисячі власників автівок, ДАІ викликає до себе повістками на допити. Там вони забирають у них права, нібито через те, що водії не зупинилися на сигнал інспектора ДАІ, – розповідає Тягнибок. – Все робиться для того, щоб залякати людей, щоб вони боялися протестувати. Крім того влада вирішила заборонити прідвезення харчів, дров і води по всіх вулицях, які підходять до Майдану. Підприємці, що займалися підвозом скаржаться, що до них приходят додому і погрожують знищити їх бізнес та спалити їх авто — це дрібне хуліганство при владі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тимошенко може стати прем’єром втретє – астролог

Крім того Тягнибок відзначив, що Державтоінспекція забороняє вести “туалетний” бізнес. Підприємствам, які вивозять вміст біотеалетів теж погрожують.

Також Тягнибок звернув увагу на те, що влада навмисно звозить на Майдан безхатченків, повій і наркоманів, яких відшукує по всій Україні.

Лідер “Свободи” пообіцяв у випадку подальших погроз привезти сміття та вміст біотуалетів до владних структур та будинків чиновників.

leave a reply: