"Весь столичний відстій буде стікатися в Крим" - Селюк - POLSKA УКРАЇНА

Футбольний агент Дмитро Селюк поділився думкою про ситуацію в сімферопольській “Таврії”.

“Незабаром кримчани втратять свою індивідуальність. Скоро всі все самі побачать. Дійсно, поки цього немає, але буде!

Тут же як: останні півроку київський “Арсенал” виконував функції клубу-відстійника “Динамо”, зараз місце “канонірів” має хтось зайняти. Ось його і займе “Таврія”.

Тому можу припустити, що через деякий час кримський клуб також припинить існування… А поки сімферопольський СК буде грати роль… ну, туалетного паперу для столичних.

Свого часу я врятував “Таврію”: почав вичищати їх гнійники, привів хороших футболістів, причому недорогих, а ще – класного тренера, але мене і Альтмана несподівано звідти прогнали. Знаєте, чому? Тому що при мені ми двічі зіграли внічию з динамівцями, а втрачених чотирьох очок їм не вистачило для чемпіонства.

І що було після? Прийшов Лужний – чисто динамівська людина. А найближчим часом ця тенденція посилиться: весь столичний відстій буде стікатися до Криму!

Є вже умовний другий крок: взяли ручного тренера. Хто такий Костов? Звідусіль, де він працював, його виганяли. Останній приклад – “Карпати”: чесно кажучи, я захоплений Димінським, тому що він дуже швидко зрозумів, хто такий містер Ніколай (маю на увазі трансфери: я міг би багато чого розповісти, наприклад, кілька років тому під час переходу нігерійця Санні Кінгслі з донецького “Металурга” десь “зникли” 600 000 доларів!), п’ятизіркові готелі і т.д.

Зараз буде ще веселіше”, – цитує Селюка Tribuna.com з посиланням на “Український футбол”.

leave a reply