Менше місяця залишається до початку Олімпійських ігор у Сочі. Вони пройдуть з 7 по 23 лютого. Україна на Іграх представлять близько 50 спортсменів у 11 з 15 видів спорту.

Костьольна об’єктів майбутньої Олімпіади, то за словами мера міста Анатолія Пахомова, їх будівництво та підготовка інфраструктури завершені. Оцінити їх готовність можна за фотографіями, які зроблені з висоти пташиного польоту.

Відзначимо, що Сочі перейшов на спецрежим. В’їзд в місто закритий, а жителям заборонили використовувати особистий транспорт. В охороні порядку також задіяні більше 2 тисяч одиниць техніки, 72 повітряних судна і навіть кінні загони.

Близько 30 тисяч співробітників поліції безперервно перевіряють паспорти, що багатьох громадян порядком дратує. Однак після терактів у Волгограді деякі жителі міста вважають такі заходи безпеки повністю виправданими.

У той же час окремі спортсмени вже заявили, що місто схоже на укріплений табір, в якому мешкають лише поліція й солдати, і це може зіпсувати атмосферу спортивного свята.

За матеріалами Reuters, liga.net

leave a reply: