$1*/ mo hosting! Get going with us!
Акціонери «Київенерго» вирішили розділити компанію на два підприємства - POLSKA УКРАЇНА

Акціонери енергопостачальної компанії «Київенерго» вирішили провести реорганізацію бізнесу шляхом розділення компанії за видами діяльності.

На зборах акціонерів 13 листопада вирішили розділити «Київенерго» на дві нові компанії: одна буде займатися розподілом електроенергії та експлуатацією електромереж, інша – постачанням електроенергії.

У «Київенерго» зазначають, що реорганізація потрібна для виконання норм закону «Про ринок електроенергії».

«Створення нових товариств ніяк не вплине на обсяг прав і обов’язків за договорами на управління комунальним майном, укладеним між Київською міською радою і «Київенерго». Право власності громади Києва на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, завод «Енергія», теплові мережі та інші об’єкти, залишається непорушним», – наголошують в компанії. 

У вересні у прокуратурі Києва заявили про подання позову до суду щодо повернення у власність міста пакетів акцій «Київенерго», «Київгазу» і «Київводоканалу». Господарський суд Києва відклав розгляд цього позову до травня 2018 року. 

Акціонерне товариство «Київенерго» є підприємством, що надає комунальні послуги і є монополістом.

18 серпня компанія Ornex, що входить до групи СКМ мільярдера Ріната Ахметова, придбала на фондовій біржі 25% акцій «Київенерго». До торгів 25% акцій «Київенерго» належали Фонду держмайна, 18% – ТОВ «ДТЕК Енерго», компанія DTEK Holdings Limited мала 25%, а DTEK ENERGY B.V. – 29%.

Компанія ДТЕК належить Рінату Ахметову.

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a reply