$1*/ mo hosting! Get going with us!
Model społeczno-gospodarczy oligarchicznego kapitalizmu w kraju prowadził swój koniec, konieczne jest, aby zmiany - POLSKA УКРАЇНА


Ukraina jest rzeczywiście w stanie niewypłacalności. Było to w komentarzach ПравдаUA powiedział ekonomista Oleg Soskin.

“Ale domyślny jest zadeklarowana, gdy kraj nie może płacić za jej zobowiązania krótkoterminowe. Teraz rosyjski rząd mówi, że jesteśmy winni 6 miliardów dolarów. A trzeba zgasić, i umieścić na nic. Nie rezerwy złota. I negatywne bilans płatniczy będzie ponad 13 miliardów dolarów, a może wszystkie 14. inwestycje nie tu – bezpośrednie lub portfel pieniędzy co najmniej o inwestycje zapłaci, PKB spada, to straszne osłabienie waluty i odpowiadająca inflacji konsumentów. “. – powiedział.

Zdaniem ekspertów, na Ukrainie sparaliżowany przepływu kapitału, które mogą się pojawić w wyniku upadku.

“Ludzie są nałożone podatki i policji i moralne, grzywien i innych ograniczeń fiskalnych Wszystko zatrzymuje All rynku stali oni sparaliżował całą infrastrukturą rynku i przepływy kapitału Jeśli kapitał nie może się poruszać, a potem przychodzi załamanie,….” – powiedział ekonomista.

Ponadto, zgodnie z Soskin, zagrożone funkcjonowania państwa.

“Istnieje wewnętrzne zagrożenie, że państwo nie może funkcjonować, ponieważ nie ma żadnych środków budżetowych. państwo od 2008 roku (kiedy to było drugie dewaluacja) zgromadził 70 mld. dolarów długu ogółem. Dziś nie ma pieniędzy w budżecie obsługi zadłużenia. Na przykład ., w 2015 władze napisał, że całkowite zadłużenie wynosi około 300 miliardów Odjęcie deficytu netto, musi pożyczyć 230-235 mld USD w wysokości 17. to mld to bezpośrednie zagrożenie dla istnienia Ukrainy jako kraju. “- powiedział.

Według ekspertów, model społeczno-gospodarczy oligarchicznego kapitalizmu w kraju prowadził swój koniec. “To musi się zmienić” – powiedział ekonomista.

Według naukowca, aby przezwyciężyć niebezpieczna sytuacja może mieć wpływu na “pierwszą słabe ogniwo” – pieniędzy.

“Musimy zamiast rozpocząć dewaluacji aprecjacji waluty. Aby to zrobić, należy zatrzymać drukowanie pieniędzy, wprowadzić swobodny obieg euro, związać hrywien do” koszyka walut “MFW, do zniesienia wszelkich ograniczeń w walucie i transakcji finansowych i przestać kupować obligacje rząd “- powiedział Soskin.

Również ekspert uważa, że Ukraina powinna umożliwić przedsiębiorstwom swobodne prowadzenie swojej działalności.

“Musimy znieść podatek VAT, podatek dochodowy, wpisz tylko społecznych i indywidualnych oszczędności emerytalnych stanowi dla każdej osoby. To ona wiedziała, że pieniądze należy do niej, a nie jakieś” koryta “. Wprowadzić podatek od zakupów do przychodów Podatek wynosi 10% podatek emerytalny społeczne -. 14-15% należy wprowadzić europejski model kapitalizmu i budowania klasy średniej “- mówi ekonomista.

Przypomnijmy, że rezerwy Ukraina spadła do dziesięciu lat niskiego – jak na 1 stycznia 2015 roku wyniosły 7,533 mld dolarów. W samym tylko ubiegłym roku, rezerwy Narodowego Banku Ukraina zmniejszyła się prawie trzykrotnie.

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a reply