$1*/ mo hosting! Get going with us!
Jaceniuk blokuje uchwałę Rady Ministrów, która przyjmuje oligarcha Kołomojśkyj prawo zaniżać ceny ropy - POLSKA УКРАЇНА


Premier Jaceniuk blokuje uchwałę Rady Ministrów, która przyjmuje oligarcha Igor Kołomojśkyj prawo zaniżać ceny ropy.

To pisze sieci MFP frakcji Siergiej Leshchenko.

“Jaceniuk w dalszym ciągu pojawiają się jako środek Kolomoiskiy. Cel – aby zatrzymać się do nowych przepisów, zgodnie z którymi” Ukrnafta “nie mają już 15 procent zniżki na ceny wywoławczej w aukcji w sprawie sprzedaży ropy” – mówi Leshchenko.

Jak wiecie, w środę rząd przyjął uchwałę, że rabat ten strzał.

“Uwagi do uchwały nie było w żadnym z ministrów, w tym ministra sprawiedliwości Pavel Petrenko,” powiedział zastępca.

Jednakże, zgodnie z Leshenko, w piątek wieczorem do Ministerstwa Paliw i Energii Ministerstwa Sprawiedliwości przyszedł uwaga – która skutecznie blokować przygotowanie dokumentów do podpisu Jaceniuk.

“I cynizm, który blokuje decyzję trybu backstage w płaszczyźnie publicznej Jaceniuk nadal piarytysya i wymaga … tak szybko, jak to możliwe, aby dać mu dokument do podpisu,” – powiedział wicepremier.

“Niemal równocześnie z uwagami Ministerstwa Sprawiedliwości, na 18:01 (!) Na stronie internetowej gabinetu przyszła wiadomość, która wymaga Jaceniuk” sprawę zgodnie z wymogami prawnymi i szybko złożyć głowę podpis rządu “, bo” w Urzędzie Rady Ministrów z dnia 23 stycznia wieczorem odpowiednio przygotowany projekt uchwały jeszcze “- napisał Leshchenko.

“To nie jest chyba na wieczór 23 stycznia pod kontrolą Ministerstwa Sprawiedliwości Jaceniuk wykonane zastrzeżenia do tej decyzji. Na co to?, że w dniu 31 stycznia zaplanowano aukcję” Ukrnafta “dał firm naftowych Kolomoiskiy 15 procent zniżki.” sprzedaż “planuje umieścić 500 tysięcy ton, oszczędzanie na Kolomoiskiy – ok. 22 mln dolarów to prawie pół miliarda hrywien Ale można powiedzieć, że państwo nie ma pieniędzy dla uczniów śniadanie!?” – on nie znosi.

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a reply