$1*/ mo hosting! Get going with us!
9 фактів про презервативи, яких ви не знали - POLSKA УКРАЇНА

З появою презервативів, ми вже не уявляємо свого сексуального життя без них. А наскільки ми знайомі з історією їх походження? Пропонуємо вашій увазі 9 цікавих фактів про кондоми:

1. Найстаріший в світі презерватив – примірник 1640 року – як експонат розміщений в Австрійському музеї. Цей шведський презерватив зроблений з кишки свині – перед використанням, його опускали в тепле молоко, щоб переконатися, що він не заражений чимось. Інші стародавні презервативи робилися з промасленого шовку, сечових міхурів тварин, панцирів черепах, риб’ячої луски і рогів тварин.

2. У США кожну секунду використовується приблизно 87 презервативів.

3. У 19 -му столітті в Німецькій армії вперше стали рекомендувати використання презервативів солдатам. Протягом Першої світової війни США і Англія були єдиними країнами, які не забезпечували своїх солдатів гумками. До кінця війни було задокументовано приблизно 400,000 випадків сифілісу і гонореї.

4. Презерватив може утримати майже 4 літри рідини, не розірвавшись. Тому не бійтеся, ваш “вантаж” він витримає.

5. Англійське слово “scumbag”, яким називають “покидьків ” і “лайно”, спочатку (у 1960 -х) значило наповнений спермою презерватив.

6. У 15-му столітті презервативи, які одягалися тільки на головку статевого члена, були вельми популярні. До 16 -го століття стали виробляти презервативи з льону, – вони мали стрічку, щоб затягувати агрегат. У результаті всі пеніси епохи Ренесансу виглядали як маленькі подаруночки.

7. В Ірландії найдорожчі презервативи – $ 18 за упаковку.

8. Наскельний малюнок Grotte des Combarralles вважається доказом першого використання презерватива людиною 12,000-15,000 років.

9. Не існує медичних протипоказань до використання презерватива. Сучасні матеріали, з яких роблять презервативи, задовольнять навіть найчутливіших .

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a reply