Сьогодні, 14 лютого, на Олімпійських іграх у Сочі у змаганнях з лижних гонок чоловіки розіграли медалі у гонці на 15 км класичним стилем. На старт вийшло 93 спортсмена, фінішувало – 89.

Друге золото в Сочі, після перемоги в скіатлоні, виграв швейцарець Даріо Колонья пройшовши дистанцію за 38 хвилин 29,7 секунди. Він став триразовим олімпійським чемпіоном. В його активі вже було золото Ванкувера-2010 також у гонці на 15 км.

На п’єдестал піднялися два шведських лижника. Срібло завоював Йохан Олссон, програвши переможцю 28,5 секунди. У боротьбі за бронзу його співвітчизник Даніель Рікардссон вирвав 0,2 секунди у фіна Ліво Нісканена.

Українець Олег Красовський зайняв 69-е місце з відставанням від переможця у 6 хвилин 5,7 секунди.