$1*/ mo hosting! Get going with us!
ЄСПЛ надав пріоритетний статус скарзі "євромайданівця" - POLSKA УКРАЇНА

Європейський суд з прав людини надав пріоритетний статус розгляду скарги учасника Євромайдану на побиття та незаконне затримання міліцією. Як повідомляє в понеділок прес-служба ЄСПЛ, заяву Ігоря Сіренка було подано 28 січня, і вже 1 лютого було прийнято рішення надати справі статус пріоритетного, а також ознайомити український уряд з його змістом і надати до 28 лютого письмові зауваження.

Справа стосується скарги учасника протестів у Києві про те, що він був побитий міліцією і незаконно затриманий. Сіренко уточнив, що бере участь в акції протесту, починаючи з 29 листопада 2013 року.

“Він стверджує, що був побитий працівниками спецпідрозділів під час силового розгону протестувальників і незаконно затриманий 30 листопада. У цьому зв’язку він скаржиться про порушення статті 3 (заборона нелюдського чи такого, що принижує людську гідність поводження), статті 5 (право на свободу та особисту недоторканність), статті 11 (свобода зібрань та об’єднання) та статті 13 (право на ефективний спосіб расового захисту) “Конвенції прав людини”, – повідомляє прес-служба ЄСПЛ.

Крім того, Сіренко скаржиться, що заходи, до яких вдаються органи влади України по відношенню до демонстрацій, порушують права його та інших протестувальників, гарантовані статтями 11 і 13 Конвенції та статті 1 Протоколу N1 (захист дорівнює власності).

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a reply