$1*/ mo hosting! Get going with us!
Черкаських майданівців міліція оголосила у розшук - POLSKA УКРАЇНА

Сьогодні на сайті УМВС України у Черкаській області з’явилася інформація, що двох активістів черкаського Євромайдану Максима Булатецького та Павла Карася оголосили у розшук. Їх вважають одними з організаторів масових заворушень під час спроби штурму будівлі Черкаської облдержадміністрації 23 січня.

“Соснівським райвідділом міліції УМВС України в Черкаській області за скоєння кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 341 Кримінального кодексу України (Захоплення державних або громадських будівель чи споруд) розшукуються: Булатецький Максим Миколайович, 28.08.1976 р.н. та Карась Павло Миколайович, 25.05.1976 р.н.”, – йдеться у повідомленні прес-служби обласної міліції.

Про те, що Булатецького і Карася вважають одними з організаторів штурму озвучив заступник губернатора області Едуард Івакін під час переговорів із представниками Народної Ради. Він розповів, що є відео, на якому Булатецький і Карась закликають до штурму.

Максим Булатецький, депутат Черкаської міської ради від “Батьківщини”. Брав активну участь у організації черкаського Євромайдану. Павло Карась незважаючи на те, що був на посаді заступника мера Черкас, підтримував столичний Майдан, один із активістів черкаського Євромайдану. 31 січня на сесії міської ради його зняли з посади.

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a reply