Tired of waiting for your website to load? $1/ mo Hosting + Free domain!
У Черкасах Кличку вимикали світло і "мінували" конференц-залу - POLSKA УКРАЇНА

Щойно в Черкасах завершилася прес-конференція Віталія Кличка. Він приїхав до Черкас у рамках свого туру обласними центрами. Під час прес-конференції Кличко зазначив, що готовий до дебатів з Януковичем, але тільки на Майдані.

“Ще під час переговорів я відповів Януковичу, що готовий до дебатів, але на Майдані і за умови проведення дострокових президентських виборів. Інформація про те, що я відмовився, є неправдивою, і нею маніпулюють”, – пояснив він.

Також Кличко назвав умови, за яких можна вивести країну з політичної кризи.

“Країну можна вивести з політичної кризи за таких умов: перше – це повернення до Конституції 2004 року, друге – баланс влади між парламентом і президентом, третє – дострокові президентські вибори.”

Сьогодні в Черкасах, перед приїздом Віталія Кличка, із СІЗО звільнили 5 затриманих за штурм Черкаської ОДА у січні. Перед приїздом він оголосив, що хоче відвідати цих людей у слідчомуізоляторі.

Тим часом прикрість сталася у ресторані, де мав обідати лідер партії “Удар” – там пропало світло. У приміщення, де Кличко мав провести збори з партактивом, надійшла інформація про замінування і зустріч довелося перенести в інше приміщення. На початку самої прес-конференції також зникло світло.

leave a reply