$1*/ mo hosting! Get going with us!
У Сумах "ворожки" підстерегли жінку біля лікарні і зняли "порчу" за 80 тис. грн - POLSKA УКРАЇНА

Дві невідомі жінки серед білого дня взялися знімати порчу з 27-річної сумчанки та членів її родини. В результаті “магічного” ритуалу молода сім’я втратили грошей і цінностей на суму щонайменше вісімдесят тисяч гривень. Про це повідомили у прес-службі СЗГ УМВС в Сумській області.

До чергової частини сумської міліції звернулась молода жінка та повідомила, що кілька годин тому стала жертвою шахраїв. Щойно молода мама разом з дитиною вийшла з приміщення дитячої лікарні, як на вулиці до неї підійшла жінка у літах та, запитавши час, раптом повідомила, що її сім’я у великій небезпеці. “Дитина у тебе хворіє тому, що чоловік тобі з іншою зраджує! І тобі пороблено через заздрість і гроші. Та я знаю, як допомогти. Я порчу з вас зніму…”.

В цей момент до співбесідниць підійшла ще одна молода особа, як потім з’ясувалось, спільниця шахрайки, і почала переконувати молоду маму в тому, що ворожка дійсно допоможе. Старша шахрайка заявила, що обом пороблено на гроші, і їх потрібно очистити від зла, та взяла з рук своєї спільниці нібито принесені нею гроші та ювелірні вироби. Потім зловмисниця наказала майбутній жертві та своїй спільниці купити по три курячих яйця, носові хусточки, пакетики і по кілька коробок сірників.

Після того, як жінки написали свої ініціали на яйцях, старша шахрайка поклала їх у пакети та, пробурмотівши якісь слова, розбила об стіну будинку.

Побачивши, що жертва повністю підпала під її вплив, нарешті змусила молоду маму з дитиною сходити додому, зібрати у вузлик всі гроші та цінності, а це п’ять тисяч доларів, двадцять дев’ять тисяч гривень, шість золотих каблучок та ланцюжок з хрестиком, і наказала своїй спільниці та жертві розійтися в різні боки, зупиняючись на кожному перехресті та спалюючи по коробці сірників.

Ворожка ж пообіцяла, що залишиться на місці, і буде виконувати магічний обряд очищення. Коли ж молода жінка, обійшовши коло, повернулася на місце, де залишила “благодійницю” зі своїми грошима, тієї вже не було й сліду.

Зрозумівши, що її одурили, 27-річна сумчанка звернулася до міліції.

Правоохоронці обласного центру відкрили кримінальне провадження за ст.190 Кримінального кодексу України “Шахрайство”, та ведуть розшук зловмисниць.

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a reply