$1*/ mo hosting! Get going with us!
У МВС розповіли, які спецзасоби силовики використовували на Грушевського - POLSKA УКРАЇНА

Міністерство внутрішніх справ відповіло на запит нардепа від “Батьківщини” Леоніда Ємця щодо використання спецзасобів правоохоронцями на вул.Грушевського. Відомство надало офіційний перелік, пише “Українська правда“.

“При виконанні завдань з охорони громадського порядку, зокрема під час подій, що відбуваються на вул. Грушевського в Києві з 19 січня працівники органів та підрозділів МВС екіпіровані відповідно до постанови Ради Міністрів Української РСР № 49 засобами індивідуального захисту (протиударні шоломи, бронежилети, комплекти захисту рук та ніг, протиударні щити); засобами активної оборони (гумові або пластикові кийки, наручники, електрошокові пристрої, балончики з препаратами сльозоточивої та дратівної дії, ручні газові гранати, патрони і пристрої для них вітчизняного виробництва, споряджені гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії)”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того “для групових порушень громадського порядку та масових заворушень особовий склад забезпечений протигазами, світлошумовими гранатами, димовими гранатами, водометами, бронемашинами та іншими транспортними засобами”.

“Під час зазначених вище подій працівники міліції та військовослужбовці внутрішніх військ не озброєні та відповідно не застосовували табельну вогнепальну зброю чи (або) снайперські гвинтівки”, – підкреслили в МВС.

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a reply