$1*/ mo hosting! Get going with us!
У Львові відкрили пейзажну виставку Ігоря Романка - POLSKA УКРАЇНА

4 лютого у львівській галереї “Зелена канапа” відкрили третю персональну виставку живопису відомого художника Ігоря Романка. Основу персональної  виставки становлять пейзажі. 12 нових, великих творів, створені протягом останніх 2 років. Ігор Романко – відомий живописець не лише у Львові а й закордоном. Його виставки проходили в Україні, Польщі, Словаччині, Австралії, Японії.

“Застиглі у вічності іконографічні образи дерев і трави, водойм і неба, створені  без суєти, несуть в собі потужне філософське послання глядачеві. Все змінне і водночас непорушне на нашій землі, не можливо вступити двічі в одну й ту саму річку, але  в той самий час – вода не утворюється і не зникає, а залишається тією самою,  яку пили ще в доісторичні часи. Саме так малює природу Ігор. Окрім пейзажів, Романко вперше показує “Світанок поета”  портретне зображення свого улюбленого  Богдана – Ігоря Антонича”, – каже директор галереї “Зелена канапа” Олеся Домаразька.

Художник Ігор Романко зазначив, що йому зараз важко думати про мистецтво, адже всі думки у нього спрямовані на ситуацію, яка склалася в країні в останні місяці.

Виставка живопису у галереї “Зелена канапа” триватиме до 26 лютого 2014 року.

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a reply