$1*/ mo hosting! Get going with us!
У Вінниці знайшовся зниклий комендант Вінницької Народної ради - POLSKA УКРАЇНА

3 лютого у Вінниці вийшов на зв’язок комендант Вінницької Народної ради Юрій Хорт, якого вважали зниклим з 1 лютого. Саме тоді відбулась позачергова сесія Вінницької обласної ради, на якій узаконили деякі вимоги ВНР.

За словами Юрія Хорта, насправді хлопці, що охороняли адмінбудівлю протягом тижня, стояли за докорінні зміни у владі.

“Ми хотіли, щоб всі представники Партії Регіонів у владі пішли у відставку. Тоді б можна було говорити про нашу перемогу. Бо зараз ми почуваємось зрадженими. Деяким опозиціонерам дістались посади. І все, зупинились. Революція закінчилась. Нас було дуже мало. Тих, хто справді хотів щось змінити і був готовий за це отримати кулю в лоба. Ця ситуація ще раз показала, що без озброєної підтримки революція не переможе. Тільки перехід армії на бік народу може щось змінити в нашій країні. Плюс активність народних мас. Цього разу ми були самотніми. З нами на ніч не залишався ніхто з обласних депутатів. Люди приходили, допомагали і йшли. Якби нас було багато, влада нас по-іншому б сприймала”, – запевнив він.

Співголова Вінницької Народної ради Людмила Щербаківська натомість сказала про позитивні результати перемовин з владою.

“Перші поступки влада вже зробила, віддала нам важливі посади в обласній раді. Ці вимоги складали всі члени ВНР, в тому числі й комендант Юрій Хорт. Тепер на черзі інші кадрові рішення – щодо керівників Департаменту зв’язків із громадськістю облдержадміністрації, обласної держтелерадіокомпанії та газети “Вінниччина”. Адже вони винні у необ’єктивному висвітленні інформації, яка стосується життя області. Впевнена, що поступово ми доб’ємось виконання усіх наших вимог. В обласній раді невдовзі створимо міжфракційне об’єднання “Вінницька Народна рада”, яке буде ефективно працювати”, – заявила Щербаківська.

Юрій Хорт розповів, що з Вінниці нікуди не виїжджав. Просто не проживає за домашньою адресою через ризик переслідувань з боку влади.

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a reply