$1*/ mo hosting! Get going with us!
Минулого року у Києві зріс попит на елітне житло - POLSKA УКРАЇНА

Кількість укладених угод на столичному ринку елітної нерухомості у 2013 році збільшилася на 17,7% порівняно із попереднім роком. Кількість капіталовкладень у елітну нерухомість збільшилася на 12%. Найбільш активними місяцями виявилися червень, липень та серпень – через введення нової системи оцінки об’єктів нерухомості, розповіла під час прес-конференції генеральний директор агентства нерухомості Park Lane Галина Мельникова.

“Частіше за все купували квартири у Голосіївському, Оболонському, Шевченківському, Подільському та Печерському районах. Популярними адресами на ринку елітних квартир були Михайлівська, Хмельницького, Велика Житомирська, Старонаводницька, Московська, бульвар Лесі Українки тощо”, – розповіла Галина Мельникова.

“За минулий рік ми спостерігали таку тенденцію: зросла цікавість клієнтів до більш високих поверхів – вище десятого, на панорамні об’єкти. Більше обирають квартири з повним ремонтом”.

Щодо елітної заміської нерухомості, найбільшим попитом минулого року користувалися будинки від двох поверхів, у найдорожчій ціновій категорії – від семи кімнат. Перевага надавалася житлу у повній комплектації: з ремонтом та повністю облаштованою прибудинковою територією. Користувалися популярністю будівлі нової забудови – починаючи з 2005 року.

“Найбільш популярними напрямками стали Обухівський – села Романків, Козин, Лісники, Плюти, та Одеський – селище Віта-Поштова. На ринку аренди нерухомості – як квартир, так і будинків – найпопулярніші адреси у більшості збігаються із ринком купівлі”, – говорить Галина Мельникова.

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a reply