$1*/ mo hosting! Get going with us!
Легендарний iPad 2 стане історією: Apple зупиняє виробництво популярного ґаджета - POLSKA УКРАЇНА

Через три роки з моменту запуску iPad 2 компанія Apple вирішила прибрати цей планшет з магазинів. Судячи з усього, каліфорнійський гігант має намір зосередитися на більш сучасних пристроях, які, до того ж, не набагато дорожчі за ветерана.

Як стало відомо сайту AppleInsider знадійних джерел, близьких до Apple, найближчим часом корпорація згорне виробництво iPad 2. Продажі цього гаджета стартували в березні 2011 року і до цих пір продовжуються. У США апарат коштує $399, що відповідає ціні компактної моделі iPad mini з Retina-дисплеєм. Найдешевшим планшетом в лінійці Apple є iPad mini першого покоління ($ 299). Вартість флагмана iPad Air починається з $ 499.

Нагадаємо, iPad 2 оснащений 9,7-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1024х768 пікселів ( 132 ppi ), двоядерним процесором Apple A5 з тактовою частотою 1 ГГц, 512 Мбайт оперативної і 16 Гбайт вбудованої пам’яті.

Цей планшет був найпопулярнішим у Apple до появи iPad Air : за даними дослідження Localytics, проведеного період з 20 вересня по 18 жовтня 2013 року, на частку iPad 2 припадало близько 38% активованих “яблучних” планшетів. У iPad 4 було 18 %, у iPad mini – 17 %.

Швидше за все, висока популярність більш компактних планшетів з чіткими екранами і спонукала Apple відмовитися від застарілого iPad 2, в якому навіть немає іменитого дисплея Retina.

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a reply