$1*/ mo hosting! Get going with us!
Виправдання Попова та Сівковича призведе до народної помсти - Цибулько - POLSKA УКРАЇНА

Рішення щодо виправдання Попова та Сівковича може стати черговим вибухом для масових протестів в країні.

Про це у коментарі Gazeta.ua розповів політолог Володимир Цибулько, коментуючи виправдання Печерським судом екс-голови КМДА Олександра Попова та заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича щодо подій в ніч на 1 грудня.

“Влада грається в небезпечні ігри. В Україні суди й так не мають авторитету. Тому ображені судами розпочнуть персональну війну з силовиками. Це перейде в персональну помсту. На вулиці країни знову вийдуть сотні людей. Тим паче, якщо не будуть звільнені арештовані по справі Майдану до 17 числа”, – розповів він.

Цибулько зазначає, що постраждалі можуть судитися з державою.

“Є багато інструментів протидії. Можуть бути індивідуальні позови проти цих осіб, оскільки вони фігурують у слідстві. Опубліковані певні свідчення у пресі. Постраждалі під час розгону можуть судитися з державою аж до Європейського суду з прав людини”, – зауважив Цибулько.

Він зауважив, що таке рішення суду несе негативні наслідки для Партії партії.

“Крім правової відповідальності є ще політична. Питання в тому: чи готова Партія регіонів брати на себе відповідальність за ті всі вчинені дії? Рішення б’є по репутації влади, її рейтингу. Продовжиться відтік електорату, якщо влада не відхреститься від людей, які діяли протиправно”, – додав Цибулько.

Політолог зауважив, що силовики не будуть покарані, оскільки є опорою влади.

“Силовики перед цими діями отримали від влади певні гарантії недоторканості. Бо має бути мотив, який змусив їх діяти так жорстоко. Зараз влада здатна тримати якийсь час паузу. Тому буде приберігати силовиків. Інакше втратить зв’язок і силовики перестануть бути опорою. Тоді влада посиплеться взагалі”, – розповів він.

Нагадаємо, Попова та Сівковича звинувачували в перевищенні службових повноважень в ніч на 1 грудня минулого року. Тоді правоохоронці побили й розігнали протестувальників. Зазначимо, що на допиті Попов заявив, що вказівку отримав від колишнього секретаря РНБО Андрія Клюєва.

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a reply